Зростання ринку акцій РФ перевищило 2% напередодні саміту Євросоюзу

Середа 26 жовтня 2011 16:06

Торгова сесія на російському ринку акцій почалася сьогодні зростанням провідних індексів трохи більше ніж на 0,5%. Проте в другій половині дня, напередодні саміту лідерів Євросоюзу (ЄС) і на тлі позитивної звітності американських компаній, зростання ринку акцій РФ перевищило 2%, а індекс ММВБ знов впритул підійшов до відмітки 1500 пунктів.
Станом на 15:45 за київським часом індекс ММВБ виріс на 2,42% - до 1497,55 пункту. Індекс РТС піднявся до відмітки 1532,27 пункту, що на 2,15% вище за рівень закриття попереднього торгового дня. Індекс RTS Standard виріс на 2,69% - до 10169,92 пункту.
Директор по аналізу фінансових ринків і макроекономіки УК "Альфа-Капітал", Володимир Брагін відзначає, що ситуація на фондових ринках почала змінюватися на краще. Свіжа порція макроекономічних даних із США вказала на те, що побоювання щодо уповільнення найбільшої економіки світу дещо перебільшені, хоча, звичайно, загальна картина залишається складною. При цьому інша велика економіка, китайська, незважаючи ні на що показує надхмарні темпи зростання, констатує експерт.
За його словами, обнадійливі новини прийшли з ЄС, де керівники вхідних у нього країн змогли висунути попередній план дій із порятунку банків єврозони і реструктуризації заборгованості Греції. Якщо до цього додати хорошу звітність компаній США, то новинний фон цілком сприяє розвороту на ринках акцій. "Є надія на те, що ринки до кінця року відіграють частину втрат, понесених з серпня. Минулого тижня ринки вже продемонстрували добрі результати, той же індекс S&Р виріс на 5,7%. Європейські ринки зуміли відіграти втрати понеділка, закрившись напередодні на рівнях, близьких до попереднього тижня", - резюмував Брагін.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся