Зростання переробної галузі повинні забезпечити фермери, - Зубко

Зростання переробної галузі повинні забезпечити фермери, - Зубко
Фото: Геннадій Зубко (kmu.gov.ua)

У сільській місцевості проживає близько 31% українців

На сьогодні 31% громадян України проживає в сільській місцевості. Про це заявив віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко в ефірі "5 каналу".

"Ми повинні створити умови для того, щоб утримати той людський потенціал, який сьогодні є (на селі, - ред.). 31% українців сьогодні живуть на території сільської. І  не тільки великі агрохолдинги сьогодні дають одну валовий прибуток. І я вам скажу навіть більше: ми не розраховуємо на те, що точка зростання у переробній галузі буде саме у великих агрохолдингів", - сказав Зубко.

За його словами, фермерському господарству, яке має невелику кількість землі, щоб отримати додатковий прибуток, потрібно створити додаткову переробку або хоча б зберігання.

У той же час заступник міністра аграрної політики і продовольства України Олена Ковальова додала, що лише 50% жителів сільської місцевості зайняті в сільському господарстві.

Нагадаємо, раніше Зубко заявив, що після виборів 29 жовтня в Україні об'єднані 665 громад, з яких 159 громад, які сформувалися в 2015 році.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся