Російський суд продовжив арешт Сущенка на 3 місяці

НовиниНадзвичайні події    27.06.2017 - 12:00
Фото: Роман Сущенко (youtube/FastViralShow screenshot)
Фото: Роман Сущенко (youtube/FastViralShow screenshot)

Роману Сущенку продовжили арешт до 30 вересня

Російський суд продовжив арешт журналіста Романа Сущенка, обвинуваченого Російською Федерацією (РФ) у шпигунстві, ще на 3 місяці. Про це повідомляє його адвокат Марк Фейгін в Facebook.

"Лефортовський районний суд Москви продовжив термін утримання під вартою Роману Сущенко за клопотанням слідства ще на три місяці, до 30 вересня. Російський суд - це не місце, де варто чекати сюрпризів", - заявив Фейгін.

Згідно з інформацією російських ЗМІ, адвокат заявив про намір оскаржити таке рішення суду. Раніше, незаконно утримуваному в РФ українському журналісту була призначена психолого-психіатрична експертиза.

 

Лефортовський районний суд продовжив термін утримання під вартою Роману Сущенко за клопотанням слідства ще на три місяці, до 30 вересня. Російський суд - це не місце, де варто чекати сюрпризів.

Опубліковано Mark Feygin 27 червня 2017 р.

Зазначимо, що журналіста Романа Сущенко звинувачують за ст. 276 КК РФ ("Шпигунство"), покарання за якою передбачає до 20 років позбавлення волі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство закордонних справ України закликало РФ негайно припинити переслідування українських журналістів Романа Сущенко та Миколи Семени.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top