Російські військові попалися на великих розкраданнях під час навчань в Криму, - розвідка

НовиниНадзвичайні події    15.09.2016 - 12:57
Фото: військові РФ
Фото: військові РФ

Російське військове командування констатувало надмірне списання військового майна та палива

Російські військові попалися на великих розкраданнях під час навчань в анексованому Криму. Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.

Як зазначається, одним із негативних результатів стратегічного командно-штабного навчання “Кавказ-2016”, російським військовим командуванням визначено надмірне списання військового майна та палива.

"13-14 вересня під час спеціальної перевірки обґрунтованості подання на списання матеріально-технічних засобів та пального у 247 десантно-штурмовому полку (Ставропіль) 7 десантно-штурмової дивізії (Новоросійськ) Повітрянодесантних військ ЗС РФ, передові позиції яких знаходяться у районі Перекопського перешийку, комісією на чолі з заступником командувача військами Південного військового округу (Ростов-на-Дону) з матеріально-технічного забезпечення генерал-майором Швецовим Олександром Миколайовичем, виявлені ознаки розкрадання військового майна та пального у великих розмірах під приводом понаднормових “матеріальних втрат” на проведення широкомасштабних навчань ЗС РФ “Кавказ-2016”, - йдеться у повідомленні.

 

Обстановка на тимчасово окупованих територіях України станом на 15 вересня За розпорядженням Генерального штабу ЗС РФ,...

Опубліковано Головне управління розвідки Міністерства оборони України 15 вересня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що режим тиші спровокував зростання "чорного ринку" зброї на окупованому Донбасі. 

On Top