Російські фондові індекси впали на відкритті 3 жовтня більш ніж на 3%

Понеділок 03 жовтня 2011 09:48

Новий тиждень на російському ринку акцій почався з різкого зниження провідних індексів. Станом на 9:20 за київським часом індекс ММВБ знизився на 3,38% - до 1320,35 пункту. Індекс РТС опустився до позначки 1288,82 пункту, що на 3,9% нижче рівня закриття попереднього торгового дня. Індекс RTS Standard втратив на початку дня 3,53%, почавши день на позначці 8965,47 пункту.
Нагадаємо, в кінці минулого тижня торги на російських фондових майданчиках завершилися падінням основних індикаторів. Індекс ММВБ знизився до закриття на 2,93%, а індекс РТС втратив 3,46%. Торги на фондових біржах США також завершилися вагомим зниженням основних індексів. Сьогодні з ранку ф'ючерси на основні американські індекси втрачають у вартості близько 0,5-0,7%. На торгах в Азії також спостерігаються переважно песимістичні настрої. Напередодні зустрічі європейських міністрів фінансів і обговорення питань виходу з кризи на ринки повернулися страхи погіршення ситуації в єврозоні.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся