Російська прокуратура заявляє про порушення на липецькій фабриці Roshen

НовиниНадзвичайні події    07.10.2016 - 11:51
Фото: липецька фабрика Roshen
Фото: липецька фабрика Roshen

Прокуратура РФ провела перевірку дотримання вимог законодавства про промислову безпеку

Прокуратура Жовтневого району м. Липецька (Російська Федерація) заявляє про порушення на липецькій фабриці Roshen. Про це йдеться в повідомленні прес-служби російського відомства.

Як повідомляється, прокуратура провела перевірку дотримання вимог законодавства щодо промислової безпеки у діяльності АТ ЛФК Roshen, а також кількох інших компаній, в ході якої були виявлені численні порушення.

"В АТ ЛФК Roshen технологічна схема газового устаткування ГРП не відповідає фактичному розташуванню обладнання, на зовнішніх ділянках газопроводів є сліди корозії, план заходів по локалізації і ліквідації наслідків аварій на небезпечних виробничих об'єктах не відповідає вимогам нормативних документів, на земельних ділянках, що входять в охоронні зони газорозподільних мереж, організовано складування будівельних матеріалів", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, за результатами перевірки щодо посадових осіб, відповідальних за діяльність у сфері промислової безпеки, винесено 4 постанови по справах про адміністративні правопорушення. Винні посадові були оштрафовані в розмірі 20 тис. рублів (8,3 тис. гривень) кожен.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що липецька фабрика Roshen погасила несплачені податки на суму 181 млн рублів.

On Top