Російська прокуратура заявляє про порушення на липецькій фабриці Roshen

НовиниНадзвичайні події    07.10.2016 - 11:51
Фото: липецька фабрика Roshen
Фото: липецька фабрика Roshen
ФСБ сьогодні пред'явить звинувачення Сущенку, - Фейгін У Фінляндії заявили про друге порушення повітряного кордону винищувачем РФ

Прокуратура РФ провела перевірку дотримання вимог законодавства про промислову безпеку

Прокуратура Жовтневого району м. Липецька (Російська Федерація) заявляє про порушення на липецькій фабриці Roshen. Про це йдеться в повідомленні прес-служби російського відомства.

Як повідомляється, прокуратура провела перевірку дотримання вимог законодавства щодо промислової безпеки у діяльності АТ ЛФК Roshen, а також кількох інших компаній, в ході якої були виявлені численні порушення.

"В АТ ЛФК Roshen технологічна схема газового устаткування ГРП не відповідає фактичному розташуванню обладнання, на зовнішніх ділянках газопроводів є сліди корозії, план заходів по локалізації і ліквідації наслідків аварій на небезпечних виробничих об'єктах не відповідає вимогам нормативних документів, на земельних ділянках, що входять в охоронні зони газорозподільних мереж, організовано складування будівельних матеріалів", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, за результатами перевірки щодо посадових осіб, відповідальних за діяльність у сфері промислової безпеки, винесено 4 постанови по справах про адміністративні правопорушення. Винні посадові були оштрафовані в розмірі 20 тис. рублів (8,3 тис. гривень) кожен.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що липецька фабрика Roshen погасила несплачені податки на суму 181 млн рублів.

Читайте в розділі

"Платинум Банк" оскаржив у суді позов Vodafone на 250 млн гривень

В Івано-Франківській області п'яний водій насмерть збив двох пішоходів

НАБУ передало Генпрокуратурі близько тисячі звернень про корупційні злочини

On Top