Російська прокуратура заявляє про порушення на липецькій фабриці Roshen

НовиниНадзвичайні події    07.10.2016 - 11:51
Фото: липецька фабрика Roshen
Фото: липецька фабрика Roshen

Прокуратура РФ провела перевірку дотримання вимог законодавства про промислову безпеку

Прокуратура Жовтневого району м. Липецька (Російська Федерація) заявляє про порушення на липецькій фабриці Roshen. Про це йдеться в повідомленні прес-служби російського відомства.

Як повідомляється, прокуратура провела перевірку дотримання вимог законодавства щодо промислової безпеки у діяльності АТ ЛФК Roshen, а також кількох інших компаній, в ході якої були виявлені численні порушення.

"В АТ ЛФК Roshen технологічна схема газового устаткування ГРП не відповідає фактичному розташуванню обладнання, на зовнішніх ділянках газопроводів є сліди корозії, план заходів по локалізації і ліквідації наслідків аварій на небезпечних виробничих об'єктах не відповідає вимогам нормативних документів, на земельних ділянках, що входять в охоронні зони газорозподільних мереж, організовано складування будівельних матеріалів", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, за результатами перевірки щодо посадових осіб, відповідальних за діяльність у сфері промислової безпеки, винесено 4 постанови по справах про адміністративні правопорушення. Винні посадові були оштрафовані в розмірі 20 тис. рублів (8,3 тис. гривень) кожен.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що липецька фабрика Roshen погасила несплачені податки на суму 181 млн рублів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top