Росія вирішила побудувати об'їзний автобан навколо України

НовиниЕкономіка    01.04.2012 - 13:36

Росія сьогодні, 1 квітня 2012 р., вирішила побудувати об'їзний автобан навколо України. Як повідомили в управлінні з дорожніх будробіт РФ, будівництво автобану планувалося вже давно.

"Ми випробували технологію обходу Україні в будівництві Північного і Південного потоків. Практика виявилася успішною, тому ми вирішили побудувати об'їзну дорогу навколо України", - сказало джерело.

Він додав, що, оскільки Україна відмовляється вступати в Митний союз (МС), то всі транспортні магістралі, які ведуть в Україну, будуть нерентабельні."Транзитні вантажі завжди краще везти по об'їзній дорозі, ніж їхати через місто. Так само і з транзитним вантажами, через Україну. Об'їзним шляхом буде швидше, ніж через країну", - сказав він.

Середня швидкість руху автобаном складе близько 200 км/год. "А в Україні на жодній дорозі таку швидкість розвинути не можна", - сказало джерело, близьке до будівництва.

Нагадаємо, проект "Південний потік" реалізується з метою диверсифікації маршрутів поставок природного газу європейським споживачам і передбачає будівництво газопроводу через акваторію Чорного моря в країни Південної і Центральної Європи. Загальна проектна продуктивність морської ділянки "Південного потоку" складе 63 млрд куб. м в рік. Введення в експлуатацію першої нитки газопроводу заплановано на кінець 2015 р.

Нагадаємо, 8 листопада країни-учасниці проекту Nord Stream - Росія, Німеччина, Голландія і Франція ввели в експлуатацію першу нитку газопроводу "Північний потік". Газопровід запрацює з потужністю 1 млн куб. м газу на годину, що дозволить забезпечити прокачку 8,5 млрд куб. м газу в рік.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top