ua en ru

У Росії відреагували на пропозицію Зеленського зустрітися з Путіним на Донбасі

У Росії відреагували на пропозицію Зеленського зустрітися з Путіним на Донбасі Фото: президент РФ Володимир Путін (kremlin.ru)

У Росії відреагували на пропозицію президента України Володимира Зеленського про зустріч з російським лідером Володимир Путіним на Донбасі. У РФ вважають, що вона не має ніякого сенсу.

Про це заявив заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров, повідомляє ТАСС.

За його словами, "це заяви хорошого актора", він не вбачає в них смислового навантаження.

"Він (Зеленський, - ред.) пропонує зустріч на українському Донбасі. З якого переляку наш президент повинен з ним зустрічатися на Донбасі, який Зеленський, по-перше, не контролює", - сказав сенатор.

Він вважає, що Зеленському "захотілося" заявити про себе, "ніби-то перехопити ініціативу" перед посланням президента РФ Володимира Путіна Федеральним зборам, яке буде оголошено в середу.

Зазначимо, вчора Зеленський у відеозверненні звернувся до Путіна російською мовою і запропонував зустрітись на Донбасі.

Оновлено: перший заступник голови комітету Держдуми у справах СНД Костянтин Затулін також заявив, що пропозиція Зеленського про зустріч є піар-ходом і прийомом, "що означає намір Зеленського перевести главу Росії на один рівень з собою".

"Це в дусі Зеленського, це, звичайно, ж піар-хід, який передбачає, що така зустріч між Путіним і Зеленським на лінії зіткнення повинна в очах усього світу затвердити, що Україна воює на Донбасі з Росією", - заявив він "РИА Новости".