У Росії анонсували протестну акцію проти Путіна

Четвер 30 березня 2017 18:09
У Росії анонсували протестну акцію проти Путіна
Фото: президент Росії Володимир Путін

Акцію проти Путіна ініціює організація опозиціонера Ходорковського

У Росії на 29 квітня 2017 року заплановано проведення всеросійської протестної акції проти президента Володимира Путіна. Акцію ініціює рух "Відкрита Росія" опозиціонера Михайла Ходорковського, анонс опубліковано в Facebook.

Повідомляється, що заявки на проведення акцій поки не подані, а також поки невідомо, у яких містах вона відбудеться. Зокрема, в анонсі заходу зазначено, що акція протесту також буде спрямована проти корупції, свавілля суддів і поліції, незадовільної економічної та соціальної ситуації в Росії.

Нагадаємо, раніше Путін назвав антикорупційні мітинги, які пройшли 26 березня в Москві та інших великих містах Росії, інструментом, який політичні сили використовують "для своєї розкрутки".

"Ми послідовно виступаємо за боротьбу з корупцією. Проблема останнім часом стала менше, про що свідчать опитування громадськості. Я вважаю неправильним, коли політичні сили намагаються використовувати цей інструмент для своєї розкрутки, а не для поліпшення ситуації в країні", - заявив Путін.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся