ua en ru

Россільгоспнагляд відновил сертифікацію свинини з України

Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) з 9 жовтня 2014 р. відновлює сертифікацію свинарської продукції чотирьох українських підприємств, яка ввозиться в Російську Федерацію.

Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) з 9 жовтня 2014 р. відновлює сертифікацію свинарської продукції чотирьох українських підприємств, яка ввозиться в Російську Федерацію. Про це повідомляє прес-служба російського відомства.

Мова йде про продукцію ТОВ "ВМП" (Волинська область), ТОВ "Свіженька" (Чернівецька область), ТОВ "Салком Плюс" (Донецька область) і ВАТ "Тавр-Плюс" (Донецька область).

При цьому в Россільгоспнагляді підкреслюють, що ввезення продукції можливий лише в тушах і напівтушах при наявності відбитків ветеринарних клейм.

Також до ветеринарного свідоцтва має додаватися додаток, яке підтверджує, що сировина, з якого зроблена поставляється в Росію продукція, вироблена на підприємствах по вирощуванню свиней, розташованих в областях України, де не реєструвалися випадки африканської чуми свиней (АЧС) в популяції домашніх і диких сприйнятливих тварин.

Нагадаємо, Державна ветеринарна і фітосанітарна служба України з 3 лютого 2014 р. призупинила сертифікацію живих свиней та продукції свинарства, що поставляється з України в Російську Федерацію.

10 лютого на кордоні з РФ був посилений контроль в карантинній зоні у зв'язку з АЧС в Луганській обл.