"Роснєфть" назвала рішення суду ЄС про санкції незаконним і політизованим

Вівторок 28 березня 2017 14:20
"Роснєфть" назвала рішення суду ЄС про санкції незаконним і політизованим
Фото: "Роснєфть"

У компанії заявили, що рішення суду дає преференції іншим гравцям на нафтовому ринку

Російська нафтогазова компанія "Роснєфть" вважає рішення Суду Справедливості Європейського Союзу, винесене 28 березня, незаконним, необґрунтованим і політизованим. Про це повідомляє прес-служба "Роснєфті".

У компанії вважають, що дане рішення доводить, що в Європі на зміну верховенства права приходить верховенство політичної кон'юнктури.

"Роснєфть продовжує наполягати, що не здійснювала жодних протиправних дій ні в одній юрисдикції, де вона веде свою діяльність, включаючи Україну, не має відношення до кризи на Україні", - повідомляють у компанії

Компанія також вважає, що санкції, які були введені проти неї країнами ЄС, в першу чергу, націлені на те, щоб збільшити ризики ведення бізнесу, перешкодити реалізації значущих проектів і створити таким чином преференції для інших гравців на нафтовому ринку.

Нагадаємо, Суд ЄС визнав законними санкції проти "Роснєфті". Економічні санкції проти Росії через анексію Криму зберігаються.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся