Ярославський розповів про плани з будівництва інфраструктурних об'єктів

Ярославський розповів про плани з будівництва інфраструктурних об'єктів
Фото: Олександр Ярославський (РБК-Україна)

Група DCH бізнесмена Ярославського готується до тендерів

Будівництво аеропорту у Дніпрі знаходиться на етапі проектно-кошторисної документації, однак процес здачі об'єкта може затягнутися через зрив державного тендеру з вибору проектувальника на злітно-посадкову смугу. Про це заявив бізнесмен та власник групи DCH Олександр Ярославський в кулуарах під час презентації планів роботи "Укравтодору", яка проходила в понеділок, 27 січня, у Києві, передає РБК-Україна.

"Це просто якийсь нонсенс. Сьогодні я звернувся до прем'єр-міністра з проханням закликати до дисципліни державні органи, які за це відповідають, щоб вони нарешті вибрали цього проектировщица", - зазначив Ярославський.

На питання журналістів, чому бізнесмен вирішив знову зайнятися інфраструктурними об'єктами, відповів, що більшою міроючерез стан доріг та відсутність належної кількості таких об'єктів в країні, а також тому, що група має великий досвід в цій області.

"Своєрідна "відкатка" для компанії в цій сфері була ще під час "Євро-2012", коли ми побудували свои перші готелі, стадіон, аеропорт, дороги навколо стадіону і т. д. Тому для нас цей бізнес не новий, ми знаємо, як цим займатися", - додав Ярославський.

Щодо того, які напрями викликають у компанії найбільший інтерес, Ярославський відповів, що, як мінімум Дніпро та Харків, але компанія не має наміру на цьому зупинятися.

"Ми поки вивчаємо програму уряду, яка була представлена сьогодні, і обов'язково будемо брати участь у тендерах. Як мінімум, нас цікавить Дніпро та Харків. Але нас цікавлять усі дороги, які ми зможемо побудувати", - зазначив бізнесмен.

Нагадаємо, група DCH Олександра Ярославського за кілька років інвестувала у розвиток Харківської області понад $1 млрд.

Як повідомляло РБК-Україна, в грудні 2019 року проектна команда групи DCH українського бізнесмена Олександра Ярославського розпочала виконання відповідних робіт по підготовці до будівництва нового Міжнародного аеропорту "Дніпро".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся