Ярославський цікавиться можливістю повернення ФК "Металіст" у свою власність

НовиниСпорт    23.09.2016 - 17:54
Фото: Олександр Ярославський
Фото: Олександр Ярославський

Бізнесмен Олександр Ярославський цікавиться можливістю повернення футбольного клубу "Металіст" у свою власність. Про це сьогодні, 23 вересня, в кулуарах міжнародного економічного форуму в Харкові сказав журналістам власник і президент групи компаній DCH, колишній власник "Металіста" Олександр Ярославський, говорячи про можливість повернення клубу у його власність.

"Це рішення сьогодні точно не за мною, бо сьогодні він мені точно не належить. Я на це рішення вплинути ніяк не можу. Я можу бажати, але не більше того. Ні в яких аматорських клубах я брати участь не буду. Якщо я і буду займатися, то тільки "Металістом". Але поки він належить іншій людині. Так, я не скажу, що я не цікавлюся цим питанням. Але коли він зважиться і як – це питання часу. Я займаюся. До чого я дозаймаюсь, подивимося. Але не аматорськими. "Металіст" повинен бути один. Ніяких "Металіст 1925", "1926", "974". Я цього не розумію. "Металіст" - він і є "Металіст", - заявив він.

Ярославський зазначив, що президент Федерації футболу України Андрій Павелко займається питанням зняття заборони на проведення міжнародних матчів на стадіоні "Металіст".

Як повідомлялося, Харківський ФК "Металіст" належить харківському бізнесмену Сергію Курченку, власнику групи компаній "Східно-Європейська паливно-енергетична компанія" (ВЕТЕК), який перебуває в розшуку. Після виходу з клубу Ярославського "Металіст" протягом трьох років втратив професійний статус.

У Харкові ультрас та представники місцевої влади створили футбольну команду "Металіст 1925", яка виступає в аматорській лізі України.

On Top