У РФ завели справу через загибель трьох десантників у Краснодарському краї

НовиниНадзвичайні події    26.11.2016 - 22:52
Фото: російські десантники
Фото: російські десантники

Справу порушено стосовно посадових осіб двох військових частин

У зв'язку із загибеллю трьох десантників у Краснодарському краї Росії військовим слідчим відділом Слідчого комітету РФ по Новоросійському гарнізону порушено кримінальну справу. Про це йдеться в повідомленні на сайті відомства.

Зазначено, що справу порушено за ч. 3 ст. 293 КК РФ (недбалість, що призвела з необережності до смерті двох і більше осіб) у відношенні посадових осіб військових частин 45096 і 61756.

За даними слідства, офіцер військової частини 61756 був керівником навчальних стрибків, у ході яких загинули десантники, а безпеку десантування на землі забезпечували військовослужбовці військових частин 45096 і 61765. У СКР констатували, що стрибки здійснювалися в штатних погодних умовах.

24 листопада прес-служба Південного військового округу повідомила, що в Краснодарському краї ведуться пошуки трьох десантників, які зникли після навчальних стрибків із парашутом. У суботу, 26 листопада, тіла зниклих військовослужбовців були виявлені в річці Кубань.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія має намір розгорнути нові комплекси системи контролю космічного простору (СККП) в Криму, Алтаї, Далекому Сході та Бурятії.

On Top