У РФ порушили 2 справи через сутички біля посольства у Києві в день виборів

НовиниНадзвичайні події    22.09.2016 - 10:37
Фото: посольство РФ у Києві
Фото: посольство РФ у Києві

Ще одну справу порушено через напад на посольство РФ у Києві напередодні виборів

Слідчий комітет Російської Федерації порушив дві кримінальні справи за фактом сутичок біля російського посольства в Києві, де проводилося голосування на виборах до Держдуми. Про це заявив офіційний представник відомства Володимир Маркін, повідомляє "Інтерфакс".

"Головним слідчим управлінням СКР порушено дві кримінальні справи за фактами перешкоджання українськими радикалами проведення виборів депутатів до Держдуми", - сказав Маркін.

Так, справи порушені за ст. 360 КК РФ (напад на установи, які користуються міжнародним захистом) і ст. 141 та ст. 329 КК РФ (перешкоджання вільному здійсненню громадянином своїх виборчих прав, поєднане з застосуванням насильства, групою осіб за попередньою змовою і наруга над Державним прапором РФ).

Так, Маркін заявив, що у будівлі посольства напередодні виборів в Держдуму РФ територію дипустанови "закидали димовими шашками і зробили в основну будівлю посольства залпи з батареї салютів, в результаті майна РФ був заподіяний матеріальний збиток".

У день виборів у Росії, 18 вересня 2016 року, біля будівлі посольства відбулися зіткнення.

"Радикали блокували вхід до загранучреждению, не даючи змоги російським громадянам, бажаючим проголосувати, пройти на територію посольства, крім того, вони публічно спалили принесений з собою прапор Росії", - повідомив він.

Нагадаємо, біля будівлі посольства Російської Федерації у Києві в день проведення виборів у Держдуму РФ відбулися зіткнення між протестуючими і поліцією.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top