РФ намагається перевести гібридну війну проти України в активну фазу, - Турчинов

НовиниПолітика    30.11.2016 - 16:47
Фото: Олександр Турчинов ("УНІАН")
Фото: Олександр Турчинов ("УНІАН")

Росія розгортає нові дивізії безпосередньо біля кордону з Україною

Російська Федерація намагається перевести гібридну війну проти України в активну фазу. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов, коментуючи заяви РФ щодо готовності її збройних сил завдати удару по військових об'єктах в Україні, повідомляє прес-служба РНБО.

"Погрози застосувати зброю проти України - це спроби переведення  в активну фазу гібридної війни, яку Росія веде проти нашої країни протягом останніх трьох років", - заявив Турчинов.

Він також додав, що Росія розгортає нові дивізії безпосередньо біля кордону з Україною.

"Вчора, 29 листопада, у Москві на засіданні колегії МО РФ міністр оборони РФ С.Шойгу відрапортував про завершення формування двох мотострілецьких дивізій, розгорнутих у Бєлгородській та Воронезькій областях у безпосередній близькості до українського кордону", - повідомив він.

Також, за словами Турчинова, РФ погрожує застосувати ракетну зброю проти України у разі продовження військових навчань та випробування української ракетної техніки.

"Ми і надалі зміцнюватимемо обороноздатність нашої держави та продовжуватимемо ракетні випробування і навчання, відповідно до затверджених планів та графіків у межах нашої суверенної території та суверенного повітряного простору. Україна діє в межах всіх міжнародних угод та взятих на себе міжнародних зобов'язань, тому ми звертаємо увагу наших міжнародних партнерів на свідомі провокації з боку Російської Федерації з метою подальшої ескалації військової агресії в регіоні", - резюмував він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна не скасує навчання в районі Криму через погрози Росії.

On Top