РФ не пустила більше 150 тонн українського м'яса

РФ не пустила більше 150 тонн українського м'яса
Фото: РФ не пустила більше 150 тонн українського м'яса

М'ясо нібито не відповідало ветеринарно-санітарним вимогам

Россільгоспнагляд не пустив до Росії 152 тонни м'яса з України, яке нібито не відповідало ветеринарно-санітарним вимогам. Про це повідомляє управління відомства в Орловській та Курській областях.

Повідомляється, що автотранспорт зі свининою та яловичиною українського виробництва вагою близько 152 тонн прямував через міжнародні автомобільні пункти пропуску "Крупець" і "Суджа" з Донецької та Чернівецької областей України в Московську область.

"При документарному та фізичному контролі було виявлено невідповідність зазначених партій вантажів пред'явленим ветеринарним супровідним документам. Зокрема, при огляді були виявлені нечитані відбитки клейм на четвертинах яловичини, зрізи клейм", - йдеться в повідомленні.

Крім того, у російському відомстві запевнили, що у ветеринарних супровідних документах на свинину була відсутня інформація про результати моніторингових досліджень щодо АЧС, завірених органом державного ветеринарного нагляду країни-експортера.

Продукція була повернута на територію України.

Нагадаємо, 14 серпня Россільгоспнагляд призупинив імпорт тваринницької та рослинницької продукції з п'яти країн, в тому числі і з України, доданих напередодні урядом в списку російського продовольчого ембарго.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся