РФ в Мінську нав'язує свій сценарій по Донбасу, - представник України

НовиниПолітика    27.09.2016 - 15:57
Фото: Сергій Пирожков
Фото: Сергій Пирожков

Росія робить все, щоб показати себе не стороною конфлікту, а спостерігачем.

Російська Федерація нагнітає ситуацію на Донбасі, аби змусити Україну вирішувати питання за російським сценарієм. Про це заявив представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі Сергій Пирожков, повідомляє "5 канал".

"Росія всіляко нагнітає ситуацію, у плані тиску і ультимативної форми – виставлення ультиматумів для України, щоб ми йшли і вирішували ті питання за російським сценарієм. А у них простий сценарій – легітимізувати представників сепаратиських сил через Конституцію України, тобто легалізувати, внесши відповідні зміни до нашої Конституції; надати їм повну амністію, тобто без розбору, хто який скоїв злочин; визнати цей регіон, як особливий регіон, який має право на власну внутрішню політику", - підкреслив Пирожков.

На його думку, РФ робить все, щоб показати себе не стороною конфлікту, а спостерігачем.

"Російська Федерація робить все, щоб показати себе не як стороною конфлікту, якою вона сьогодні є насправді, а показати, що вона спостерігач і, що це не міжнародний конфлікт між Україною і Російською Федерацією, а це внутрішній конфлікт між певними силами на сході України і центральною владою… це по суті дозволяє цим бойовиками говорити в голос про своє якесь значення", - підкреслив Пирожков.

Нагадаємо, міністр оборони України Степан Полторак заявляє про відсутність перемир'я на Донбасі.

On Top