Результати виборів у США: шанси на перемогу Трампа перевищили 95%

НовиниПолітика    09.11.2016 - 06:48
Фото: результати виборів у США
Фото: результати виборів у США

До початку голосування NYT прогнозувала перемогу Хілларі Клінтон

Авторитетне американське видання The New York Times за попередніми результатами виборів у США оцінює ймовірність перемоги кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа в 95%. Про це свідчать дані на сайті газети.

Варто відзначити, що перевагу Трампа в президентській гонці забезпечили результати в так званих штатах-гойдалках", які до останнього не могли визначитися зі своєю позицією.

Саме перемога в трьох ключових з них дала Трампу ривок вперед і зміцнила шанси на перемогу. Мова йде про Огайо, Флориду і Північну Кароліну.

Так, в Огайо, який зазвичай віддає перевагу кандидатам від Демократів, за результатами підрахунків 89,5 % бюлетенів перемагає Трамп з 52,3% голосів. У той час демократа Хілларі Клінтон підтримали 43,3% виборців.

Огайо з 18 виборцями традиційно відноситься до числа штатів, які вирішують результат виборів.

У штаті Флорида після підрахунку голосів за результатами виборів в США також перемагає Дональд Трамп. Після обробки 99,97% бюлетенів Трамп набирає 49,1%, Клінтон - 47,7%. Варто відзначити, що Флорида з 29 голосами вибірників вважається одним з найважливіших штатів на нинішніх виборах.

Мешканці Північної Кароліни також підтримали кандидата від Республіканської партії. Трамп набирає 51,3% голосів, а Клінтон - 45,9%. На даний момент оброблено 97,89% бюлетенів.

Нагадаємо, згідно з останньою інформацією, лідирує Трамп з 232 голосами вибірників, у Клінтон - 209. Кандидат, який набирає більш ніж 270 голосів вибірників з 538, стає президентом.

On Top