Результати справи по "рюкзаках Авакова" будуть у жовтні, - Холодницький

НовиниПолітика    24.09.2016 - 21:41
Фото: Назар Холодницький розповів про справу щодо "рюкзаків Авакова"
Фото: Назар Холодницький розповів про справу щодо "рюкзаків Авакова"

За словами глави САП, слідство підходить до свого завершення

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький прокоментував справу про корупційні закупівлі рюкзаків для Національної гвардії. Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Слідство триває, підходить до свого завершення. Скажу відразу, не дочекаєтеся там прізвища Авакова... Ми провели розслідування, встановили, що ці рюкзаки не відповідають встановленим стандартам, тобто і тканина не та... і ціни, відповідно, повинні були бути іншими. Я думаю ми, може, на початку жовтня проінформуємо громадськість про завершення справи з хештегом "рюкзаки Авакова", - заявив він.

Як відомо, Генпрокуратура розпочала кримінальне провадження щодо закупівель рюкзаків для Нацгвардії.

Раніше журналіст Роман Бочкала повідомив, що Міністерство внутрішніх справ закупило рюкзаки за 3 тисяч гривень за штуку на загальну суму 14,5 млн гривень.

Пізніше на YouTube з'явилося відео нібито розмов екс-заступник міністра Сергія Чоботаря і людини, схожої на сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова. На відео двоє чоловіків розмовляють про постачання рюкзаків для підрозділів МВС, при цьому в кабінеті нібито Чоботаря перебуває ще одна людина.

Нагадаємо, раніше НАБУ отримало доступ до телефонних розмов глави МВС у рамках справи по "рюкзаках Авакова".

On Top