ua en ru

У результаті вибуху на заході Іраку загинули понад 20 людей

У результаті вибуху на заході Іраку загинули понад 20 людей Фото: вибух (shafaaq.com)

Вибух стався недалеко від іраксько-сирійського кордону

Щонайменше 21 людина загинула в результаті вибуху, що прогримів у середу вранці в провінції Анбар на заході Іраку. Про це повідомляє телеканал Sky News Arabia.

Зазначено, що вибух стався на КПП міста Ель-Каїм (400 км на північний захід від Багдада) недалеко від іраксько-сирійського кордону.

Повідомляється, що начинений вибухівкою автомобіль вибухнув поблизу іракських військовослужбовців і бійців формування "Аль-Хашд аш-Шааб" (народне ополчення, кістяк якого складають шиїтські загони, - ред.).

Додамо, що поки жодне з діючих на території Іраку екстремістських угруповань не взяло на себе відповідальність за теракт.

Нагадаємо, як раніше повідомляло РБК-Україна, в липні в місті Кіркук на півночі Іраку сталася серія вибухів, у результаті постраждали вісім чоловік. Перший інцидент стався у центрі Кіркука, другий - біля траси, що веде до Багдада, третій - у районі Думейз.

Раніше агентство також писало, що на півночі Іраку стався самопідрив терориста-смертника на вантажівці, десятки загиблих. Сильний вибух стався на овочевому ринку Туз-Хурмату.

У результаті підриву терориста-смертника вантажівки в Іраку загинули не менше 20 людей. Близько 40 людей отримали поранення у результаті вибуху вантажівки, біля ринку в північному іракському місті Туз-Хурмату, на південь від нафтового міста Кіркук.