Число жертв отруєння сурогатним алкоголем досягнуло 54

НовиниНадзвичайні події    11.10.2016 - 12:59
Фото: через вживання неякісного алкоголю погиби 54 людини
Фото: через вживання неякісного алкоголю погиби 54 людини
В Дніпропетровській області через отруєння алкоголем загинула одна людина, ще 7 в лікарні Число постраждалих внаслідок отруєння у Чернівецькій області зросло до 51 особи

Сьогодні зареєстрували 8 випадків отруєння

Станом на ранок 11 жовтня 122 людини отруїлися фальсифікованим алкоголем, з них 54 загинули. Про це говориться в повідомленні прес-служби Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

Так, в селі Катьощине Томаківського району Дніпропетровської області отруїлися вісім чоловік, один з них помер. У постраждалих зафіксували основні клінічні прояви отруєння - кровотеча з слизової оболонки ротової порожнини, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи.

У Вільнянському районі Запорізької області у 8 отруєних виявили нові побічні наслідки отруєння - порушення згортання крові (коагулопатию).

В Харківській області з 80 отруєних померли 40 жителів області. Сумарна кількість випадків отруєнь в Донецькій, Луганській, Житомирській та Миколаївській областях складає 19, з них 13 завершилися летально.

Нагадаємо, 10 жовтня число постраждалих від отруєння сурогатним алкоголем досягла 114 осіб.

Читайте в розділі

Бойовики обстріляли українських військових із "Градів"

На сході Туреччині підірвали поліцейський автомобіль

Іракські війська звільнили від ІДІЛ християнське місто на підступах до Мосулу

On Top