ru ua

У результаті спецоперації затримано інтернаціональну групу викрадачів авто

У результаті спецоперації затримано інтернаціональну групу викрадачів авто Фото: речові докази (Національна поліція)

Зловмисники викрадали елітні автомобілі на території Німеччини

У результаті масштабної спільної операції України і Німеччини затримали інтернаціональну групу викрадачів авто. Про це заявив глава Національної поліції України Сергій Князєв, повідомляє департамент комунікації Національної поліції України.

Зловмисники викрадали елітні автомобілі на території Німеччини та перепродували їх в інших країнах.

"Більше року українські та німецькі поліцейські збирали інформацію та документували злочинну діяльність групи з числа мешканців Чернівецької області. За місцями мешкання 12 затриманих проведено обшуки, вилучено речові докази", - йдеться у повідомленні.

Поступово поліцейські встановили склад групи викрадачів автівок, розподіл ролей кожного з них та схему, за якою вони діяли.

Усього було проведено 18 санкціонованих обшуків.

У результаті спецоперації затримано інтернаціональну групу викрадачів автоУ результаті спецоперації затримано інтернаціональну групу викрадачів автоУ результаті спецоперації затримано інтернаціональну групу викрадачів автоУ результаті спецоперації затримано інтернаціональну групу викрадачів авто

Фото: Національна поліція

Нагадаємо, 22 листопада Україна і Федеративна республіка Німеччина (ФРН) проводили масштабну операцію проти викрадачів елітних автомобілів з Європи.