Реформування первинної ланки медичної допомоги продовжиться у 2012 р., - Янукович

Вівторок 31 січня 2012 18:59

Одним з найголовніших завдань реформування національної системи охорони здоров'я є вдосконалення первинної ланки надання медичної допомоги, яке продовжиться в 2012 р. Про це Президент України Віктор Янукович сказав представникам ЗМІ після розширеного засідання наглядової ради національного проекту "Нове життя - нова якість охорони материнства та дитинства" у Кіровограді,передає прес-служба голови держави.

"Ми будемо далі - у 2012 р. - йти на первинний рівень... Ефективне лікування - це лікування на ранній стадії", - сказав Президент, додавши, що передав Кіровоградській області медичне обладнання, в тому числі для сільських лікарень.
"На Кіровоградщині буде приділятися багато уваги реформуванню системи охорони здоров'я. Люди не відчують цього дуже швидко, але з року в рік ми покращуватимемо цей напрямок", - сказав Янукович.
Нагадаємо, раніше сьогодні Президент України Віктор Янукович доручив міністру охорони здоров'я Олександру Аніщенку провести розширену нараду щодо поширення кіровоградського досвіду створення перинатального центру по всіх регіонах країни.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся