Реалізація програми електрифікації залізниць дозволить зменшити собівартість перевезень на 55-60%, - "Укрзалізниця"

Залізничники проводять системну роботу для забезпечення перевезень з використанням електротяги замість тепловозної, за рахунок чого собівартість перевезень зменшиться на 55-60%. Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

На сьогодні, за оцінками фахівців, витрати на закупівлю електроенергії для виконання однакової експлуатаційної роботи електротягою у 3,8-4,5 рази нижчі (у залежності від видів руху), ніж на закупівлю дизпалива при застосуванні тепловозної тяги.

До 2016 року включно залізничники планують електрифікувати 1 тис. 562 км на дільницях, що входять у стратегічно важливі напрямки розвитку залізничного транспорту України, які необхідні для розмежування руху пасажирських і вантажних поїздів, впровадження швидкісного руху та забезпечення збільшення пропускної спроможності залізниць як для внутрішніх так і для міжнародних та транзитних перевезень, вони проходять по п'яти залізницях: Південній, Одеській, Придніпровській, Південно-Західній та Донецькій.

Як пояснив начальник головного управління електрифікації та електропостачання "Укрзалізниці" Віталій Максимчук, для підвищення пропускної спроможності дільниць, впровадження великовагового руху поїздів потрібні локомотиви з більш високою одиничною потужністю, що може забезпечити лише електротяга. Це необхідно для впровадження швидкісного пасажирського руху, про що свідчить досвід Західної Європи та Росії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся