Реал - Ювентус: онлайн-трансляція (рахунок 1:3)

Реал - Ювентус: онлайн-трансляція (рахунок 1:3) Фото: "Реал" - "Ювентус" (juventus.com)

РБК-Україна веде онлайн-трансляцію матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Реал - Ювентус. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 21:45, а дивитися матч можна на телеканалі "Футбол 2". "Реал" і "Ювентус" зійдуться в рамках матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. На думку букмекерів, невелика перевага на боці іспанського клубу.

11 квітня 21:45
Мадрид, стадіон "Сантьяго Бернабеу"

Матч завершено 1:3

90 + 9 хв. Фінальний свисток!

90 + 8 хв. Роналду заробив "гірчичник" за зняту футболку.

Фото twitter.com/ChampionsLeague

90 + 7 хв. Роналду реалізував пенальті.

90 + 6 хв. У команді "Ювен" заміна: Ігуаїн йде, польський голкіпер Щесни з'являється на полі.

90 + 4 хв. ВИДАЛЕННЯ! Ось це так! Олівер відправив Буффона в підтрибунне приміщення за зайві емоції. Занадто жорстоко!

90 + 3 хв. Бенатіа штовхнув у спину Васкеса. ПЕНАЛЬТІ у ворота "Ювентуса" призначає Майкл Олівер!

81 хв. Попередження отримує Марсело за зрив атаки.

80 хв. Притиснув "Реал" туринців до воріт, момент за моментом!
У команді Реал заміна. Модріч йде, Ковачич з'являється на полі

75 хв. Ще один кутовий біля воріт Буффона. Варан виграє верхову боротьбу, але б'є вище воріт.

73 хв. Попередження на рахунку Коста.

69 хв. Асенсио потужно б'є лівою ногою! М'яч летить над стінкою і над поперечиною.

67 хв. Сандро отримує попередження. Бразильський захисник збиває в центрі набрав крейсерський хід Роналду і заробляє "гірчичник" за зрив атаки.

61 хв. ГООООоООООоОооООоООЛ! Матюйді забиває!

59 хв. Ігуаїн б'є з-за меж штрафного після затяжної атаки гостей в дальній кут. Навас витягується в струнку і відбиває м'яч в сторону

58 хв. Роналду по центру б'є низом з-за меж штрафного майданчика. Буффон рятує свою команду.

50 хв. Манджукич летить на хет-трик, але Варан виграє верхову боротьбу у хорвата після навісу в штрафну.

46 хв. В "Реалі" відразу дві заміни: Бейл йде, Асенсио з'являється на полі, Каземіро йде, Васкес з'являється на полі.

46 хв. Відновлюється наша зустріч.

45 + 2 хв. Звучить свисток на перерву. Вся інтрига попереду.

40 хв. Арбітр додав 2 хв до основного часу.

37 хв. Манджукич забиває гол!

36 хв. Ліхтштайнер отримує попередження, в третій раз порушивши правила проти Роналду.

26 хв. Кількість ударів по воротах - 5-4 на користь "Юве".

22 хв. Карвахаль отримує жовту картку за грубу гру проти Манджукич.

17 хв. Несподівано! Заміна у "Юве": Ліхтштайнер виходить замість Де Шильйо.

17 хв. Пьянич отримує попередження за зрив атаки.

14 хв. ААА! Іско забиває, але з офсайду. Все це було після удару Роналду і сейва Буффона.

11 хв. "Реал" починає застосовувати високий пресинг і пригнічувати наступальний порив "Юве".

6 хв. У мадридців поки нічого на чужій половині поля не виходить.

2 хв. ГОООООООЛ! ААААА!! Манджукич відкриває рахунок в матчі!!! Ось це початок! Швидка атака гостей, Хедіра зробив подачу на дальню штангу, де Маріо головою переграв воротаря у дальній кут!

1 хв. Поїхали!

Стартові склади:

"Реал": Навас, Карвахаль, Вальєхо, Варан, Марсело, Каземіро, Модріч, Кроос, Іско, Бейл, Роналду
Запасні: Касілов, Тео Ернандес, Ковачич, Льоренте, Асенсио, Васкес, Бензема

"Ювентус": Буффон, Маттіа Де Шильйо, К'єлліні, Бенатія, Алекс Сандро, Пьянич, Матюїді, Хедіра, Дуглас Коста, Манджукич, Ігуаїн
Запасні: Щенсни, Лайки, Ліхтштайнер, Куадрадо, Маркізіо, Стураро, Асамоа

- Затишшя перед бурею.

- Джанлуїджі Буффон: "Чи буде це мій останній європейський матч за "Ювентус"? Очевидно, що це можливо. Коли я був хлопчиськом, то не був би проти зіграти свій останній матч в Ліза чемпіонів на "Бернабеу" проти "Реала".

Завдяки перемозі в Турині "Реал" дуже близький до восьмого поспіль виходу в півфінал Ліги чемпіонів, "Ювентус" тепер врятує тільки диво. На виїзді дубль зробив Роналду, при чому другий гол він забив приголомшливим ударом "ножицями" через себе, а ще раз в складі гостей відзначився Марсело - 3:0. Ця поразка перервала 27-матчеву безпрограшну домашню серію "Юве" в єврокубках, яка тривала п'ять років.

Результат першого матчу буде змушувати футболістів "старої синьйори" з перших хвилин почати штурм воріт "королівського клубу".

"Реал" в чемпіонаті Іспанії займає третє місце з розривом від лідируючої "Барселони" в 12 очок. Єдиний титул, який ще можуть виграти "вершкові" - це Ліга чемпіонів. "Юве" ж, навпаки, ще бореться за титули в Італії. Туринський клуб займає перше місце в Серії А, маючи відрив від "Наполі" в 4 очки. Ще не за горами фінал Кубка Італії.

Подивимось, чого прагнуть і на що здатні команди.