Реал - Барселона: онлайн трансляція (рахунок 0:3)

Реал - Барселона: онлайн трансляція (рахунок 0:3) Фото: "Реал" - "Барселона" (fcbarcelona.com)

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію Ель Класико

Реал - Барселона. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна 23 грудня о 14:00, а дивитися Ель Класико можна на телеканалі "Футбол 1". Мадридський "Реал" і каталонська "Барселона" зійдуться в центральному матчі 17 туру чемпіонату Іспанії. На думку букмекерів, фаворитом у цьому матчі є господарі.

23 грудня 14:00
Мадрид, стадіон "Сантьяго Бернабеу"

Стартові склади:

"Реал": Кейлор Навас, Карвахаль, Рамос, Варан, Марсело, Касеміро, Кроос, Модріч, Ковачич, Бензема, Роналду
Запасні: Касілов, Начо, Бейл, Тео Ернандес, Васкес, Асенсио, Іско

"Барселона": тер Штеген, Роберто, Вермален, Піке, Альба, Ракітіч, Бускетс, Іньєста, Пауліньо, Суарес, Мессі
Запасні: Сіллессен, Семеду, Маскерано, Дінь, Відаль, Д. Суарес, Гомеш

Матч завершено 0:3

90 + 3 хв. В самому кінці ще один гол, який забиває Відаль.

90 + 1 хв. Роберто відправився відпочивати, Відаль вийшов.

88 хв. Бускетс отримав жовту картку за удар по ногах Марсело.

84 хв. У команді "Барселона" заміна. Гомеш виходить замість Пауліньо.

83 хв. Марсело отримав "гірчичник" за розмови з арбітром.

79 хв. тер Штеген відбив небезпечний дальній удар Бейла, а потім забрав м'яч, не давши Марсело зіграти на добиванні.

77 хв. А ось і у "Барселони" заміни: Семеду вийшов, Іньєста замінений.

72 хв. Всі заміни використовує Зідан: Бейл виходить замість Ковачіча, Каземіро також йде, Асенсио замість нього.

70 хв. "Барселона" спокійно контролює м'яч, стадіон, зрозуміло, у нестямі від такого видовища.

66 хв. Бензема замінений. Начо вийшов замінити вилученого Карвахаля.

64 хв. ГОООЛ! Мессі нещадний на точці. А тепер все по порядку: не зарахований феєричний гол "Барси"! Суарес пробивав, але неточно, потім м'яч опинився у Мессі, який знову відіграв в сторону на Суареса, якому завадили розстріляти напівпорожні ворота. У подальшій метушні Карвахаль зіграв рукою, отримавши пряму червону картку. М'яч у результаті в ворота заштовхали, але взяття скасували.

62 хв. ЯКИЙ МОМЕНТ!! Що відбувається!! Емоції, незарахований гол, вилучення, пенальті!!

59 хв. Рамос грубо зіграв проти Суареса і отримав жовту.

58 хв. Зідан готує подвійну заміну, що не дивно.

54 хв. ГОООООЛ! В матчі домінує "Реал", але рахунок відкриває забиває "Барса"!! Чудова атака пройшла: Ракітіч вибіг вперед, пас направо Роберто, звідки пішов простріл на Суареса - і той вганяє м'яч у ворота!

47 хв. Роналду завдав неточного удару. М'яч пройшов поруч з ближньою штангою.

46 хв. Розпочався другий тайм.

45+1 хв. Перший тайм завершено. Відпочиваємо!

41 хв. Бензема пробиває - стійка!

39 хв. Пауліньо пробив головою після передачі Мессі. Навас перевів м'яч на кутовий.

38 хв. Роберто зробив навіс прямо в руки Наваса.

31 хв. Роналду влітає і пробиває з-за меж штрафного - тер Штеген не спить.

29 хв. Отримує пошкодження Модріч, але начебто все з ним в результаті в порядку.

26 хв. Піке виносить м'яч зі штрафної, а рефері фіксує фол в атаці з боку Рамоса.

24 хв. Роналду виносить головою м'яч зі штрафної "Реала".

23 хв. Мессі заробляє перший кутовий для "Барси".

18 хв. Томас Вермален отримує першу жовту в матчі - виставив підніжку перед Модричем.

16 хв. Піке грубо зіграв проти Каземіро, але арбітр показав, що можна продовжувати гру.

12 хв. З Іньєстою все в порядку, він повертається в бій.

10 хв. Роналду не влучив по м'ячу після передачі, а потім Іньєста ціною пошкодження не дав передачі дійти до Карвахаля.

5 хв. Поки м'яч майже не тримається у "Барселони".

2 хв. Матч починається з забитого гола, який влітає у ворота "Барселони", але з положення поза грою. Чи не зарахований гол Роналду, який знаходився в офсайді.

1 хв. Гра почалася! Сильним свистом зустрічають вболівальники мадридського клубу стартові торкання м'яча гравців "Барселони".

- Черговий трофей в руках Серхіо Рамоса.

- Команди виходять на поле.

- Футболісти незабаром вийдуть на розминку.

- Роздягальня чекає приїзду гостей.

- Сьогодні вдень погляди понад півмільярда глядачів у 182 країнах по всьому світу будуть прикуті до "Бернабеу"!

Раніше "Реал" і "Барселона" 174 рази зустрічалися один з одним в рамках чемпіонату Іспанії. На рахунку мадридців - 72 перемоги, на рахунку каталонців - 69. Ще 33 матчі завершилися внічию.

В останньому Ель Класіко, який відбувся на початку поточного сезону, "Реал" двічі обіграв "Барселону" - 3:1 і 2:0 - в матчі Суперкубка Іспанії-2017.

Після 16 турів "синьо-гранатові" посідають перше місце в чемпіонаті і випереджає "вершкових" на 11 очок. Однак у "королівського клубу", який зараз йде четвертим, є гра в запасі.

Але яким би не було становище команд, коли зустрічаються "Реал" і "Барселона", все відходить на задній план. У обох команд для підготовки до звітного поєдинку була практично тиждень, і до особистої битві клуби підходять в максимальній боєготовності.

Під кінець року зіткнулися великі, щоб подарувати футбольне свято вболівальникам!