Реал - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Реал - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії Фото: Реал - Барселона

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Реал - Барселона. Сьогодні в Мадриді відбудеться головне футбольне протистояння на клубному рівні, за яким буде стежити вся планета. Дивитися матч "Реал" - "Барселона" можна на каналі "Футбол 1", а онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на нашому сайті о 18:45.

21 листопада, 19:15
Мадрид, "Сантьяго Барнабеу"
Реал - Барселона, 0:4
Гол: Суарес, 11, Неймар, 39, Іньєста, 53, Суарес, 74
Реал: Навас, Варан,Рамос, Марсело, Данило, Кроос, Родрігес, Модріч, Роналду, Бейл, Бензема
Барселона: Браво, Піке, Алвеш, Маскерано, Альба, Ракітіч, Бускетс, Іньєста, Суарес, Неймар, Роберто

Все - "Барса" б'є "Реал" у Мадриді!

Реал - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії84 хв. І тут же Іско грубо фолить на тому ж Неймара.

Реал - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії83 хв. Карвахаль б'є по ногах Неймара.

81 хв. Бензема б'є головою, але Браво і відбиває цей удар!

Реал - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії77 хв. Мунір змінив у грі Іньєсту.

Реал - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії74 хв. Четвертий! Суарес отримав м'яч і зробив рахунок непристойним!

69 хв. Роналду вийшов один на один з Браво, але голкіпер впорався!

66 хв. Мессі встигає пробити - захист блокує.

Реал - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії59 хв. Карвахаль виходить замість Марсело.

Реал - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії56 хв. Мессі на полі! Йде Ракітіч.

Реал - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії55 хв. Іско виходить замість Родрігеса.

Реал - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії53 хв. Гол!!! Все сьогодні ясно! Неймар відкотив під удар Иньесті, який впевнено пробив з центру штрафного!

52 хв. Навас потягнув удар з штрафного у виконанні Неймара.

Реал - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії51 хв. Рамос збив Роберто.

49 хв. Родрігес класно пробив з лінії штрафного, але Браво відбив удар.

Починаємо другий тайм

Перерва

45+1 хв. Спроба пробити не вийшла у Ракітіча - удар заблокований.

Реал - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії39 хв. ГОЛ! Другий забиває Барса! Іньєста віддав на хід Неймару, який впевнено переграв Наваса!

Реал - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії30 хв. Алвеш не дав Роналду розвинути контратаку Реалу.

Реал - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії27 хв. Травмованого Маскерано в грі змінює Матьє.

25 хв. Міг забивати другий гол Роберто, але пробив з центру штрафного вище воріт.

Реал - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії23 хв. Родригес грубо фолить проти Неймара.

17 хв. Тривають атаки Барселони. Більше м'ячем володіють гості.

Реал - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії11 хв. ГОЛ!!! Роберто знайшов пасом у штрафному Суареса, який точно пробив у кут воріт Наваса!

9 хв. Роналду обіграв Маскерано і прострілив, але захисники накрили пас португальця.

7 хв. Суарес віддав під удар Неймару, але бразилець пробив вище воріт.

5 хв. Активніше матч розпочали гравці Реала. Але Барса поступово приходить в себе.

Стартував матч

Навіть найбільш далекі від футболу люди знають про такі комнади, як мадридський "Реал" і "Барселона". Вже давним-давно ці команди є головними законодавцями мод у європейському та світовому футболі. І матч між ними - це завжди надзвичайна подія для всього спорту.

Команди підходять до поєдинку, очікувано лідируючи в чемпіонаті. "Барса" випереджає "Реал" на три очки і в очному поєдинку може спокійно боротися за нічию, яка збереже відставання і дозволить розраховувати сили на подальшої турнірної дистанції.

З кадрами у обох колективів є проблеми. І у "Барси" проблеми будуть більше. Незважаючи на новини про практично повне одужання Лео Мессі, вірити в його вихід в стартовому складі команди слабо виходить. Більшість експертів вважають, що Мессі з'явиться лише у другому таймі, щоб підсилити гру своєї команди.

У "Реала" проблеми трохи іншого плану. Більшість гравців основи готові до матчу і рвуться в бій. І Рафі Бенітесу доведеться поламати голову над тим, хто з футболістів зараз у кращій формі.

Ну і не можна обійти стороною той факт, що вперше за 15 років "ель класіко" пройде без участі легенд команд Ікера Касільяса і Хаві. Без них досі незвично бачити і "Реал" і "Барселону".

Головний тренер "Реала" Рафаель Бенітес:

"Вся команда чудово усвідомлює важливість матчу. Лише вдруге в сезоні у мене є в розпорядженні всі футболісти, це надає позитивний настрій. Щоб обіграти „Барселону", потрібно атакувати. Саме це ми і будемо робити завтра. Я оптиміст. Мені не подобається бути другим, я волію бути першим. У нас є шанс наздогнати „Барсу", і ми постараємося це зробити".