Розслідування вбивства Шеремета буде тестом на свободу суспільства в Україні, - ООН

Розслідування вбивства Шеремета буде тестом на свободу суспільства в Україні, - ООН
Фото: Павло Шеремет

В Україні виявили помітне зростання насильства і залякування журналістів

Розслідування вбивства відомого журналіста Павла Шеремета, яке відбулося в результаті підриву його автомобіля, буде випробуванням на волі суспільства в Україні. Про це йдеться в повідомленні прес-служби управління Верховного комісара ООН з прав людини.

Як наголошується в доповіді, журналісти та працівники ЗМІ продовжують відчувати тиск з боку СБУ, збройних сил та збройних груп.

"Ми виявили помітне зростання насильства та залякування журналістів, а також відсутність підзвітності. Недавнє вбивство журналіста Павла Шеремета буде перевіркою здатності і готовності установ України розслідувати посягання на свободу масової інформації, яка необхідна для розвитку вільного суспільства", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, вчора, 27 вересня заступник голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв повідомив, що з справою про вбивство журналіста Павла Шеремета немає ніяких проблем.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся