Зі справою про вбивство Шеремета немає жодних проблем, - Бушуєв

НовиниПолітика    27.09.2016 - 03:22
Фото: справа про вбивство Шеремета
Фото: справа про вбивство Шеремета
У Києві поліцейські затримали чоловіка за побиття військового Новини України за 23-25 вересня: вбивство поліцейських у Дніпрі та розтрата коштів Нацбанку

Інформація по справі Шеремета видається в ЗМІ дозовано

Зі справою про вбивство журналіста Павла Шеремета немає ніяких проблем. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив заступник голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв.

"Я б хотів сказати, що злочинці звили серйозний клубок дій, який нам треба поетапно розмотати", - заявив Бушуєв

Він підкреслив, що з метою збереження інформації, витік якої зашкодить ходу досудового розслідування, вона видається в ЗМІ дозовано, на тому рівні, який дозволить не нашкодити слідству.

"Для того, щоб встановити причетність кожного і можливість участі того чи іншого суб'єкта в цьому злочині, адже насправді ми говоримо, що це вбивство, окрім того, що забрало життя відомого журналіста, розслідування призводить до того, що приносить у цю складову різні аспекти, в тому числі і політичний, на жаль", - заявив Бушуєв.

Нагадаємо, раніше 22 вересня 2016 року, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що інформація про хід розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета закрита.

Читайте в розділі

Правозахисники повідомили про поновлення РФ і Асадом ударів по Алеппо

Вибори в США: Трамп оголосив плани на перші 100 днів президентства

Суд у Єгипті підтримав вирок Мурсі щодо заворушень 2012 року

On Top