Рапід - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи

Київське "Динамо" зіграло внічию з "Рапідом" у матчі Ліги Європи. Вінці змогли зрівняти рахунок після 0:2.

3 жовтня, 20:00
Відень, "Ернст Хаппель"
Рапід - Динамо, 2:2
Гол:
Бургштаббер, 53, Триммель, 90+4 - Ярмоленко, 30, Дибон, 34 (АГ)
Рапід: Новота, Берендт, Зоннляйтнер, Палля, Дибон, Пецос, Шауб, Бойд, Забитцер, Триммель, Бургштаббер
Динамо: Коваль, Тремулінас, Хачеріді, Драгович, Сілва, Сидорчук, Велозу, Ленс, Ярмоленко, Беланда, Мбокані

Ось так і матч...

Рапід - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи90+4 хв. ЗРІВНЮЄ РАХУНОК "РАПІД"! Триммель головою переправив м'яч точно в кут воріт після подачі зліва.

90+1 хв. Цікаво, але арбітр додав до матчу 5 хвилин. Звідки вони взялися?

Рапід - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи87 хв. Гусєв поміняв Ленса.

84 хв. Новота відбив удар Мбокані з гострого кута.

Рапід - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи84 хв. Аруна зірвав контратаку "Рапіда".

82 хв. Петсос добре пробив по воротах зі штрафного, але Коваль дістав м'яч.

81 хв. Нервові хвилини. Багато кияни фолять поруч зі своєї штрафної. Поки подачі ні до чого не призводять.

Рапід - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи77 хв. Шауб незрозуміло навіщо врізався в Коваля.

Рапід - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи74 хв. Розурек змінює Бургштаббера, який отримав травму. А у "Динамо" Аруна змінює Беланда.

72 хв. Велозу намагався пасом низом "розрізати" оборону "Штурму". Але м'яч, зупинений захисником, до Ярмоленко не дійшов.

68 хв. Без швидкості грає "Динамо". "Штурм" на емоціях намагається атакувати, а кияни виглядають дуже ліниво і вальяжно.

64 хв. Шауб завдавав небезпечного удару з-за лінії штрафного. Малість над воротами.

62 хв. Кияни трохи відійшли від шоку. Лівим флангом пройшли кілька непоганих атак у "Динамо", але поки що їх ніхто завершити не може.

58 хв. Ленс сьогодні взагалі страшно чудить. Після пасу Ярмоленка голландцеві треба було просто нормально підставити ногу, але знову, як і до перерви, Джермейн не зміг нормально пробити.

57 хв. І ще момент! Бругштаббер бив зльоту після пасу з флангу - Коваль в грі!

56 хв. Ще один момент біля воріт "Динамо". Шауб бив з лінії штрафного після скидки від партнера. Трохи неточно.

Рапід - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи53 хв. Не може "Динамо" без проблем. Бургштаббер на дальній штанзі замкнув подачу з лівого флангу. Тремулінас забув про свої захисні функції.

Рапід - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи52 хв. Бойд в атаці дуже грубо відбирав м'яч у Вукоєвича.

50 хв. Та ж спокійна картина на полі, що й в першому таймі. "Динамо" на класі веде гру.

Рапід - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи46 хв. Випускає Блохін Вукоєвіча замість Сидорчука.

Слідкуємо за другим таймом

Хороший перший тайм у виконанні "Динамо".

45 хв. Хороша контратака пройшла у "Рапіда". Правда Бургштаббер її завершив неточним ударом.

Рапід - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи43 хв. Берендт не за правилами зупинив Ленса.

41 хв. Петсос непогано пробив здалеку по воротам Коваля. Не влучив.

Рапід - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи40 хв. Зоннляйтнер грубо зіграв проти Мбокані.

38 хв. Як не забиває Мбокані?! Велозу з центру вивів форварда один на один з Новотой. Мбокані наблизився до голкіпера і котнув м'яч під ним. Але сфера зрадницьки прокотилася поруч зі штангою.

Рапід - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи34 хв. 2:0! Відразу ж подвоює рахунок "Динамо"! Точніше, роблять це самі австрійці. Беланда з м'ячем опинився в штрафній, Зоннляйтнер спробував вибити м'яч, але влучив у свого партнера Дибона, від якого м'яч залетів у ворота.

Рапід - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи30 хв. А ось і гол! Тремулінас спокійно прострілив з лівого флангу на Ярмоленка, який в дотик забив м'яч у сітку воріт!

27 хв. Абсолютно разлажено діє гра "Динамо". Навіть натяків на комбінації немає в діях киян.

23 хв. Беланда виконував подачу зі штрафного. Але Драговичу не вистачило кількох сантиметрів, щоб головою пробити по воротах.

19 хв. Бургшталлер зробив спробу пробити від правого кута штрафного майданчика. М'яч від ноги захисника полетів на кутовий.

15 хв. Мбокані прострілив справа в центр штрафного, де був самотній Ленс. Але голландець махнув повз м'яча.

13 хв. Велозу наніс перший київський удар по воротах. Ну, майже по воротах.

12 хв. Триває гра без моментів. "Рапід" став більше часу проводити на половині поля "Динамо". Але все одно, кияни домінують у грі.

8 хв. Кияни більше володіють м'ячем. Але, як завжди, моментів це їм не приносить.

Рапід - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи4 хв. Сидорчук вже встиг відзначитися у арбітра.

3 хв. Жваво почали гру команди. Досить швидко вони переходять центр поля, але дійти до штрафного суперника ні у "Рапіда", ні в "Динамо" не виходить.

Глядачі на стадіоні, гравці на полі. Можна починати.

Добрий вечір, дорогі вболівальники. На РБК-Україна матчем "Рапід" - "Динамо" починається великий футбольний вечір.

Віденський "Рапід" і київське "Динамо" зустрінуться в сьомий раз, причому австрійці можуть здобути четверту поспіль перемогу над українською командою. "Рапід" і "Динамо" зустрічалися в трьох різних сезонах: два протистояння залишилася за українцями, одне - за австрійцями. У шести окремо взятих матчах команди перемагали по три рази (у Відні "Рапід" двічі переміг і один раз програв, в Києві, навпаки, один раз переміг і двічі програв). Три останні зустрічі закінчилися на користь "Рапіда".

У відбірковому раунді Ліги чемпіонів-1996/97 "Рапід" обіграв команду Сабо. Нинішній тренер віденців Зоран Баришич грав у першому матчі, а за другим стежив з лавки запасних, тоді як австрійці перемогли вдома (2:0) і в Києві (4:2) відповідно.

Обидві команди підходять до очного матчу не в найкращому настрої. "Динамо" втратило очки у Полтаві, де лише на 92 хвилині Аруна зміг вирвати нічию з "Ворсклою". А "Рапід" в чемпіонаті Австрії невдало з'їздив в гості до "Вольфсбергера", де програв 2:4.

У першому турі "Рапід" програв на виїзді "Туну" (0:1), поклавши кінець своєї пятиматчевой серії без поразок у єврокубках. Втім, вінці ще можуть розвинути серію домашніх успіхів, де на європейській арені вони перемогли у трьох попередніх матчах. "Динамо" почало виступ у групі G з домашньої поразки від "Генка" - 0:1. В раунді плей-офф кияни перервали свою серію без перемог у виїзних єврокубкових матчах (одна нічия, три поразки), здолавши в Казахстані "Актобе" - 3:2.