ua en ru

Радуцький: я не збирався займати посаду міністра охорони здоров'я

Радуцький: я не збирався займати посаду міністра охорони здоров'я Фото: Михайло Радуцький (facebook com boris clinic)

За його словами, на кандидатуру міністра охорони здоров'я повинні призначити не публічного людини

Позаштатний радник президента України Михайло Радуцький заявив, що не збирався займати посаду міністра охорони здоров'я. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на "Цензор.НЕТ".

За його словами, на кандидатуру міністра охорони здоров'я повинні призначити не публічного, без політичного бекграунду людини.

"Я вже, напевно. 200 раз говорив і ще раз повторюю - я і не збирався займати посаду міністра. І моя ідеологія в плані кандидатури міністра (якщо зі мною будуть радитися) - це точно має бути людина не публічна, без політичного бекграунду. В іншому випадку у нього просто не буде часу на виконання своїх прямих обов'язків. Міністр повинен займатися медициною, а не відмиванням того, що на нього полетіло з "вентилятора"", - заявив Радуцький.

Крім того, він зазначив, що досі не обговорювалося питання щодо кандидатури прем'єр-міністра України.

"Ще не було обговорень навіть по кандидатурі прем'єр-міністра. Але тут, на мій погляд, важливо, щоб не було квотного принципу. Команда міністерства повинна бути сформована міністром. А не з урахуванням квот від різних партій. Одна з причин 28-річної "професійної" роботи в Україні полягала як раз у квотности і домовленості", - заявив він.

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло, що президент України Володимир Зеленський призначив собі ще одного позаштатного радника - Михайла Радуцького.

Зазначимо, Михайло Радуцький з 2014 2015 року обіймав посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації (КМДА). Також з 2015 року він був радником глави КМДА. Також він є співзасновником і президентом приватної клініки "Борис".

Крім того, глава штабу політичної партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко розповів, хто може очолити Міністерство охорони здоров'я. На посаду міністра охорони здоров'я у партії розглядають кандидатуру засновника мережі приватних клінік "Борис" Михайла Радуцького. Він зазначив, що Радуцький "точно має своє бачення, як краще реформувати сферу охорони здоров'я".