У Раді розповіли, коли почнуться виплати вкладникам банку "Михайлівський"

НовиниПолітика    15.11.2016 - 13:59
Фото: ВРУ
Фото: ВРУ

Виплати почнуться через 20 днів з моменту, як відповідний закон вступить в силу

Через 20 днів з моменту, як закон щодо відшкодування фізичним особам через систему гарантування вкладів фізичних осіб шкоди, завданої зловживанням у сфері банківських та інших фінансових послуг вступить в дію, розпочнеться виплата грошей. Про це розповів народний депутат фракції партії "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов, повідомляє прес-служба партії.

За словами Герасимова, що о 14 годині відповідний законопроект має розглянути парламентський Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності.

"Дуже важливо, щоб представник ошуканих вкладників, який запрошений на засідання комітету, наголошував, що комітет має винести рішення: рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроект 5390 за основу і в цілому. Це дуже важливо, адже приблизно о 16:30 цей закон ми маємо прийняти. І через 20 днів з моменту, як закон вступить в дію, розпочнеться виплата грошей", - повідомив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Рада сьогодні розгляне законопроект щодо захисту ошуканих вкладників.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Парламент удосконалив процедуру видачі споживчих кредитів ВР відмовилася достроково припинити депутатські повноваження нардепа Савченка
On Top