Раді пропонують штрафувати нардепів за прогули

Раді пропонують штрафувати нардепів за прогули
Фото: голова ВР Андрій Парубій

Депутатів планують штрафувати на півзарплати

Верховній Раді України пропонують прийняти законопроект №5328 "Про внесення змін до деяких законів України (щодо зняття заробітної платні з народного депутата за прогули та порушення Регламенту)". Документ був зареєстрований в парламенті 1 листопада 2016 року.

Так, у разі, якщо нардеп без поважних причин не взяв особисту участь у більш ніж 2 засіданнях ВР та/або її органів, до складу яких його обрано, пропонується, щоб фінансове забезпечення такого народного депутата на наступний місяць було зменшено на 50% на підставі відомостей щодо обліку присутності парламентарів.

Крім того, пропонується вважати депутата відсутнім на засіданні, якщо він систематично не голосує "за", "проти" або "утримався" під час засідання, тобто, є фактично відсутнім на засіданні та не виконує свої прямі робочі обов'язки.

Нагадаємо, ВР пропонують ввести штрафи за порушення парламентарями дисципліни і норм етики на пленарному засіданні. Відповідний законопроект №4001а був внесений до парламенту 15 липня 2016 року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся