Рада знову відмовилася вносити технічні зміни у виборче законодавство і здешевлювати вибори до ВР

Народні депутати не підтримали пропозицію про повернення до розгляду законопроект № 4531а "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення належної організації та проведення виборів народних депутатів України"

Народні депутати не підтримали пропозицію про повернення до розгляду законопроект № 4531а "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення належної організації та проведення виборів народних депутатів України". За відповідне рішення проголосували лише 179 нардепів з 226 мінімально необхідних .

За словами голови комітету Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Давида Жванії, згідно з цим законопроектом, видатки на вибори можна скоротити на 300 млн грн - з 900 млн грн до 600 млн грн.

Також, за його словами, граничний термін подання документів до ЦВК для реєстрації кандидатом в народні депутати продовжується до 20 вересня. У свою чергу ЦВК проводить реєстрації кандидатів в нардепи до 23 вересня.

Нагадаємо, 2 вересня 2014 р. народні депутати не прийняли законопроект № 4531а "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення належної організації та проведення виборів народних депутатів України". За відповідне рішення проголосували тільки 134 парламентарія.

Також парламентарі не підтримали пропозицію про повернення до розгляду № 4464а "Про внесення змін до додатка № 3 до закону України "Про державний бюджет України на 2014 р." (щодо збільшення видатків ЦВК для позачергових виборів народних депутатів України у 2014 р.)". Це рішення підтримали лише 175 нардепів з 226 необхідних.

Нагадаємо, 2 вересня 2014 р. нардепи не прийняли законопроект № 4464а "Про внесення змін до додатка № 3 до закону України "Про державний бюджет України на 2014 р." (щодо збільшення видатків ЦВК на позачергові вибори народних депутатів України в 2014 р.) За відповідне рішення проголосували лише 184 парламентарії з 226 мінімально необхідних.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся