Рада збільшила в держбюджеті 2012 гарантії по кредитах держпідприємств в 3 рази - до 44,5 млрд грн

Верховна Рада Україна (ВР) прийняла в першому читанні і як закон законопроект № 11025, яким пропонується збільшити в держбюджеті 2012 гарантії по кредитах держпідприємств до 44,5 млрд грн. "За" відповідний законопроект проголосували 263 народних депутата з мінімально необхідних 226.

Так відповідно до закону, збільшується, передбачена держбюджетом 2012 сума держгарантій за кредитами держпідприємств на 3,656 млрд дол - до 44,5 млрд грн з 15 млрд грн.

"Однією з пріоритетних завдань Міністерства енергетики та вугільної промисловості України на 2012 рік є зменшення залежності держави від імпорту природного газу шляхом зменшення обсягів його споживання", - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

В цілому в рамках реалізації програми заміщення споживання імпортованого природного газу вугіллям вітчизняного видобутку на початковому етапі планується здійснити на загальну суму 3 млрд 656 млн дол.

Слід зазначити, що Держбанк розвитку КНР підтвердив готовність відкрити спеціальну кредитну лінію для фінансування програми заміщення природного газу вітчизняним вугіллям на загальну суму 3,656 млрд дол. 

У зв'язку з цим, зафіксовано у статті 6 Закону України "Про державний бюджет на 2012 рік" можливість надання державних гарантій на вищевказані цілі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся