Рада не змогла призначити аудитора НАБУ

НовиниПолітика    21.03.2017 - 11:24
Фото: Рада не змогла обрати аудитора НАБУ
Фото: Рада не змогла обрати аудитора НАБУ

БПП і "Нродный фронт" не підтримують кандидатуру Роберта Сторча

Верховна Рада України не змогла призначити незалежного аудитора діяльності Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) від парламенту, передає кореспондент РБК-Україна.

Зокрема, призначення Найджела Брауна підтримали лише 200 нардепів.

В ході розгляду питання було прийнято рішення поставити дві кандидатури на Рейтингове голосування, і голосувати за призначення тієї, яка набере більше голосів парламентаріїв. В ході даного голосування, Роберт Сторч набрав 178 голосів, Браун - 202.

Зазначимо, фракції "Блок Петра Порошенко" і "Народний фронт", незважаючи на проведені рекомендації профільного комітету щодо запобігання корупції номінувати на посаду аудитора американця Роберта Сторча, наполягають на кандидатурі Найджела Брауна.

Так, противники кандидатури Брауна пояснюють, що його призначення спрямоване на визнання роботи діючого глави НАБУ Артема Ситника незадовільною і відсторонення його від посади.

У свою чергу, критики Сторча його називають креатурою посольства США в Україні і бачать в цьому факт втручання Сполучених Штатів у внутрішню політику держави.

Нагадаємо, РБК-Україна підготувало матеріал про боротьбу за місце кандидата від Верховної Ради на посаду аудитора НАБУ.

On Top