Рада реструктуризувала 400 млн гривень заборгованості "Южмашу" за електроенергію

НовиниПромисловість    17.11.2016 - 17:45
Фото: Верховна Рада
Фото: Верховна Рада

За документ проголосували 250 парламентарів

Верховна Рада України прийняла за основу і в цілому законопроект №5281 "Про внесення змін у закон" Про Державний бюджет України на 2016 рік "щодо підтримки стратегічної галузі України". За документ проголосували 250 парламентарів, передає кореспондент РБК-Україна.

"Метою проекту є підтримка базового підприємства ракетно-космічної галузі України державного підприємства" Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені А. М. Макарова "завдяки погашенню заборгованості підприємства за спожиту ним електроенергію", - йдеться в пояснювальній записці.

Згідно з законом, передбачається податкову заборгованість і податкові зобов'язання з податку на прибуток вугледобувних підприємств направити на погашення заборгованості "Южмашу" за спожиту електроенергію станом на 1 січня 2016 становить 400 млн гривень.

Підкреслюється, що кошти, які будуть спрямовані на погашення заборгованості за спожиту електроенергію в повному обсязі повернуться до державного бюджету у вигляді сплати вугледобувними підприємствами податкового боргу та реструктурованих (розстрочених, відстрочених) грошових зобов'язань з податку на прибуток.

"Іншими словами реалізація положень, запропонованих проектом Закону, повністю виключає втрати державного бюджету або збитки для держави", - підкреслюють автори закону.

Нагадаємо, десятки тисяч жителів Дніпра можуть залишитися без опалення через борги державного підприємства "Южмаш".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
ВР дозволила перерозподілити державні кошти на підтримку телеканалу ATR Рада відправила на доопрацювання закон про ратифікацію Стамбульської конвенції
On Top