Рада реструктуризувала 400 млн гривень заборгованості "Южмашу" за електроенергію

НовиниПромисловість    17.11.2016 - 17:45
Фото: Верховна Рада
Фото: Верховна Рада

За документ проголосували 250 парламентарів

Верховна Рада України прийняла за основу і в цілому законопроект №5281 "Про внесення змін у закон" Про Державний бюджет України на 2016 рік "щодо підтримки стратегічної галузі України". За документ проголосували 250 парламентарів, передає кореспондент РБК-Україна.

"Метою проекту є підтримка базового підприємства ракетно-космічної галузі України державного підприємства" Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені А. М. Макарова "завдяки погашенню заборгованості підприємства за спожиту ним електроенергію", - йдеться в пояснювальній записці.

Згідно з законом, передбачається податкову заборгованість і податкові зобов'язання з податку на прибуток вугледобувних підприємств направити на погашення заборгованості "Южмашу" за спожиту електроенергію станом на 1 січня 2016 становить 400 млн гривень.

Підкреслюється, що кошти, які будуть спрямовані на погашення заборгованості за спожиту електроенергію в повному обсязі повернуться до державного бюджету у вигляді сплати вугледобувними підприємствами податкового боргу та реструктурованих (розстрочених, відстрочених) грошових зобов'язань з податку на прибуток.

"Іншими словами реалізація положень, запропонованих проектом Закону, повністю виключає втрати державного бюджету або збитки для держави", - підкреслюють автори закону.

Нагадаємо, десятки тисяч жителів Дніпра можуть залишитися без опалення через борги державного підприємства "Южмаш".

On Top