Рада планує скасувати визначення категорії складності об’єктів будівництва

НовиниЕкономіка    12.07.2016 - 19:39
Фото: ВР планує скасувати визначення категорії складності об’єктів будівництва
Фото: ВР планує скасувати визначення категорії складності об’єктів будівництва

Автори законопроекту запевняють, що його прийняття сприятиме запобіганню афер

Верховна Рада України підтримала за основу законопроект №4733-1 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності". За документ проголосували 237 нардепів, передає кореспондент РБК-Україна.

"Проект акта розроблено з метою приведення у відповідність дозвільно-погоджувальних процедур у будівництві до кращих європейських практик, покращення рейтингу Doing Business щодо якості контролю в будівництві, а також забезпечення ефективності та впорядкування відносин у будівництві, запобіганню самочинного будівництва та створення афер, подібних "Еліта-центр", - сказано в пояснювальній записці.


Зокрема, документом передбачається скасування ухвали категорії складності (1-5 категорії) об'єктів будівництва та внесення змін до деяких законодавчих актів у сфері містобудівної діяльності, що передбачають заміну процедури реєстрації декларації на здійснення будівництва та прийняття в експлуатацію об'єктів із середнім і значним класом наслідків (відповідальності) на підставі дозволу на виконання будівельних робіт та сертифікату відповідно.

При цьому об'єкти з незначними класами наслідків (відповідальності) будуть проходити дану процедуру на підставі повідомлення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що обсяги будівництва в Україні за 5 місяців зросли на 9,3%, а сума будівельних робіт склала 19,5 млрд гривень.

On Top