Рада планує звільнити від ПДВ операції з імпорту товарів літакобудівної галузі

НовиниІнфраструктура    14.07.2016 - 21:16
Фото: ВР планує звільнити від ПДВ операції з імпорту товарів літакобудівної галузі
Фото: ВР планує звільнити від ПДВ операції з імпорту товарів літакобудівної галузі

Звільнення від ПДВ планується продовжити до 2025 року

Верховна Рада України прийняла за основу законопроект №3457 "Про внесення змін до розділу XX "Перехідні положення "Податкового кодексу України (щодо підтримки літакобудівної галузі)". За документ проголосували 228 нардепів, передає кореспондент РБК-Україна.

Зокрема, законопроектом пропонується продовжити звільнення від податку на додану вартість операції з ввезення в Україну товарів, що використовуються для потреб літакобудівної галузі, до 2025 року.

"Законопроектом передбачається надати суб'єктам літакобудування, що підпадають під дію норм статті 2 Закону України "Про розвиток літакобудівної промисловості", податкові пільги для налагодження повномасштабного серійного виробництва сучасних вітчизняних літаків і поліпшення фінансового стану з урахуванням середнього терміну розробки, підготовки та оснащення серійного виробництва нових літаків", - сказано в пояснювальній записці.


Пропонується до 2025 року звільнити від оподаткування податком на прибуток суб'єктів літакобудування, що здійснюють розробку або виробництво кінцевого складанням виробів авіаційної техніки - повітряних судів, авіаційних двигунів, повітряних гвинтів або допоміжних силових установок.

Документом також передбачається звільнити від сплати земельного податку суб'єкти літакобудування, що здійснюють розробку літальних апаратів і двигунів до них, за винятком земельних ділянок, на яких розташовані об'єкти соціального, торгового, сільськогосподарського призначення та непромислового будівництва.

Нагадаємо, ВРУ підтримала за основу та в цілому законопроект №4809 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для міжнародної кооперації суб'єктів літакобудування та розвитку вітчизняного літакобудування".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top