Рада відмовилася звільнити Іванчука з посади голови комітету Ради з питань економічної політики

НовиниПолітика    19.03.2015 - 11:34

Народні депутати відмовилися звільнити народного депутат з фракції "Народний фронт" Андрія Іванчука з посади голови комітету Верховної Ради з економічної політики. За відповідну постанову № 2418 проголосували всього 149 народних депутатів.

"Згідно з заявою, поданою Андрієм Іванчуком, регламентний комітет провів засідання і вніс постанову про відкликання з посади голови комітету, яке не вимагає внесення до порядку денного сесії. Щоб не було ні в кого питань щодо кадрових призначень, я ставлю її на голосування. Якщо постанова не набере необхідну кількість голосів, Андрій Іванчук повинен зараз в терміновому порядку провести засідання, виконуючи свої посадові обов'язки", - сказав спікер Ради Гройсман.

Після негативного голосування парламенту за звільнення Іванчука з посади голови комітету Ради з питань економічної політики, Гройсман заявив: "Шановний Андрію Володимировичу, даю вам доручення прямо зараз провести засідання комітету. Якщо потрібно, то ось ложа для такого засідання. Якщо потрібно забезпечити стенограму. Також прошу голів фракцій забезпечити участь своїх депутат у засіданні комітету". 

Також Гройсман доручив профільному комітету розглянути законопроект про управлінні "Укрнафтою".

Нагадаємо, раніше Іванчук склав повноваження голови комітету Ради з питань економічної політики.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top