Рада забезпечила студентам з окупованих територій навчання за рахунок держбюджету

Народні депутати сьогодні на закритому засіданні підтримали в цілому законопроект № 4802 "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо права на освіту".

Народні депутати сьогодні на закритому засіданні підтримали в цілому законопроект № 4802 "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо права на освіту". За відповідне рішення проголосували 236 нардепів.

"Громадяни України, які мешкають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї, мають право на продовження здобуття певного освітнього рівня на території інших регіонів України за рахунок коштів державного бюджету", - йдеться у законі.

Порядок фінансування навчання цієї категорії громадян встановлюється Кабінетом міністрів України.

Як повідомляється, громадяни, які мешкають на тимчасово окупованій території, приймають участь у конкурсному відборі вступників на навчання у державних і комунальних вищих навчальних закладах України у загальновстановленому порядку з наданням місць у гуртожитках на час навчання.

"Якщо за результатами конкурсного відбору вказані вступники не потрапили до рейтингового списку вступників на місця державного замовлення, навчальний заклад збільшує кількість місць державного замовлення у порядку, визначеному Кабінетом міністрів України щодо фінансування додаткових місць державного замовлення громадян, які мешкають на тимчасово окупованій території", - йдеться у законі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся