Працівникам "АероСвіту" на вимогу прокуратури виплачено майже 19 млн грн заборгованості по зарплаті

Вівторок 22 січня 2013 11:50

На виконання внесеного прокуратурою Київської області подання наприкінці грудня 2012 р. авіакомпанія "АероСвіт" виплатила працівникам понад майже 19 млн грн. заборгованості з оплати праці за листопад 2012 р., повідомляє прес-служба прокуратури.

На початку минулого року на вимогу прокуратури області було погашено ще 24,31 млн грн боргу із заробітної плати.

Крім того, прокуратурою області надавалось доручення територіальній державній інспекції праці в Київській області щодо проведення перевірок з цих питань уповноваженим органом контролю і вжиття відповідних заходів реагування. Її проведення прокуратурою області взято на контроль.

Також, прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері в Київській області за зверненнями голів рад профспілок бортпровідників і забезпечення польотів ПрАТ "Авіакомпанія "Аеросвіт", голови виконкому профспілки "Ліга лінійних пілотів" вказаної авіакомпанії внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактами невиплати заробітної плати працівникам авіакомпанії і грубого порушення законодавства про працю, за ст.ст. 172, 175 КК України. Досудове розслідування проводиться слідчим відділом ЛВ в аеропорту "Бориспіль" ГУ МВС України в Київській області, хід якого перебуває на контролі в прокуратурі області.

Читайте також: Суд стягнув з "АероСвіту" 42 млн грн заборгованості за обслуговування в аеропорту "Бориспіль"

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся