Путін заявив, що РФ готова відновити військово-технічне співробітництво з Україною

Путін заявив, що РФ готова відновити військово-технічне співробітництво з Україною
Фото: Володимир Путін

Путін сказав, що припинення військово-технічного співробітництва з Україною пішло на користь РФ

Президент Росії Володимир Путін заявив про готовність відновити військово-технічне співробітництво з Україною. Про це повідомляє ТАСС.

"Ми готові будемо при можливості, яка від нас не залежить, повернутися до кооперації з нашими партнерами і в цих сферах, важливо тільки, щоб були створені для цього відповідні умови", - сказав президент РФ.

Також Путін заявив, що припинення військово-технічного співробітництва з Україною пішло на користь РФ

"Ми були змушені зайнятися імпортозаміщенням і, відверто кажучи, це пішло нам на користь з технологічної точки зору, тому що за цей час - з грудня 2014 року і по сьогоднішній день - нами створена фактично нова наукова галузь і нова галузь виробництва", - сказав Путін

Також президент РФ зазначив, що Росія займається розвитком корабельної та авіаційної галузей. Після припинення співпраці з Україною РФ розглядала варіант збільшення імпорту техніки з інших країн.

"Ми прийняли інше рішення - розвивати ці галузі у себе і, судячи з усього, зробили правильно, тому що не тільки отримали нову компетенцію, але й абсолютно нову техніку - більш сучасну порівняно з тією, що ми брали раніше", - сказав Путін про російські кораблі.

Нагадаємо, в Кремлі обіцяють боротися з "екстремізмом" у Криму, незважаючи на рішення суду в Гаазі.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся