ua ru

Путін дозволив довічно блокувати сайти з піратським контентом

Путін дозволив довічно блокувати сайти з піратським контентом
Президент Росії Володимир Путін затвердив поправки до "антипіратського" закону, які дозволяють довічно блокувати сайти з піратським контентом.

Президент Росії Володимир Путін затвердив поправки до "антипіратського" закону, які дозволяють довічно блокувати сайти з піратським контентом. Відповідний документ опублікований сьогодні на офіційному порталі правової інформації РФ.

Поправки розширюють дію закону на всі види інтелектуальних прав. Тепер під дію закону будуть підпадати не тільки фільми і серіали, але також музика, книги і комп'ютерні програми. Виняток становитимуть тільки фотографії.

Документ також передбачає можливість вирішення спорів інтернет-майданчиків з правовласниками, не чекаючи рішення суду. Доступ до сайту може бути закритий навічно у випадку двох програшів в розглядах за позовом одного і того ж правовласника.

Зміни почнуть діяти з 1 травня 2015 р.

Нагадаємо, Держдума РФ прийняла законопроект відразу в другому і третьому читаннях 14 листопада. Рада Федерації схвалила поправки 19 листопада. Сам "антипіратський" закон вступив в силу 1 серпня 2013 р.

Зазначимо, сьогодні Путін також підписав закон про відповідальність іноземців за порушення міграційного законодавства РФ.