ru ua

Путін прогнозує серйозний удар по економіці України в разі закриття там російських банків

Президент Росії Володимир Путін прогнозує серйозний удар по економіці України в разі закриття там російських банків.

Президент Росії Володимир Путін прогнозує серйозний удар по економіці України в разі закриття там російських банків. Про це Путін заявив під час робочої зустрічі з головою правління "Банку ВТБ" Андрієм Костіним, передає прес-служба Кремля.

"Роботу (російських банків в Україні, - ред.), безумовно, треба продовжувати, насамперед тому, що у банківському секторі України російські фінансові установи займають більше 30 відсотків, і, якщо ми припинимо свою роботу, це буде додатковим великим, дуже серйозним ударом по українській економіці. А ми в цьому не зацікавлені", - заявив Путін.

За його словами, Росія зацікавлена в тому, щоб у неї був надійний стабільний партнер.

Нагадаємо, 12 вересня набули чинності санкції ЄС, які забороняють купувати, продавати або здійснювати операції з цінними паперами та інструментами грошового ринку найбільших російських державних організацій терміном обігу більше 30 днів. Ці санкції поширюються на ВАТ "Сбербанк Росії", ВАТ "Банк ВТБ" і його дочірню організацію ВАТ АКБ "Банк Москви", ВАТ "Газпромбанк", ВАТ "Россельхозбанк" і Державну корпорацію "Банк розвитку і зовнішньоекономічної діяльності (Зовнішекономбанк)".