Путін і Меркель позитивно оцінили відстрочку імплементації УА України з ЄС

Президент Російської Федерації Володимир Путін і канцлер Німеччини Ангела Меркель у телефонній розмові з дали позитивну оцінку домовленостям щодо відстрочення імплементації угоди про асоціацію між Європейським союзом і Україною до 1 січня 2016 р.

Президент Російської Федерації Володимир Путін і канцлер Німеччини Ангела Меркель у телефонній розмові з дали позитивну оцінку домовленостям щодо відстрочення імплементації угоди про асоціацію між Європейським союзом і Україною до 1 січня 2016 р. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кремля.

"Лідери дали позитивну оцінку досягнутим на міністерській зустрічі Росія-ЄС-Україна в Брюсселі 12 вересня домовленостей щодо відстрочення імплементації угоди про асоціацію між Європейським союзом і Україною до 1 січня 2016 р. Відзначена необхідність подальшої спільної роботи щодо уточнення практичних деталей згаданої домовленості", - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням прес-служби, Путін і Меркель обмінялися думками щодо ситуації із забезпеченням поставок російського газу в ЄС. Домовлено продовжити консультації в тристоронньому форматі.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Україна і ЄС домовилися відкласти тимчасове застосування економічної частини Угоди про асоціацію до кінця 2015 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся