ПСЖ - Баварія: онлайн-трансляція фіналу Ліги чемпіонів (рахунок 0:1)

ПСЖ - Баварія: онлайн-трансляція фіналу Ліги чемпіонів (рахунок 0:1) Фото: ПСЖ зіграє з "Баварією" за трофей ЛЧ (twitter.com/PSG_English)

РБК-Україна проведе текстову трансляцію поєдинку

ПСЖ і "Баварія" зійдуться у вирішальному матчі Ліги чемпіонів сезону 2019/20. Трансляція розпочнеться на РБК-Україна о 22:00 за київським часом, а дивитися фінал можна на телеканалі "Футбол 1". Зустріч пройде 23 серпня в Лісабоні.

Матч завершено 0:1

90+5 хв. Звучить фінальний свисток.

90+5 хв. Мюллеру жовта за спробу зірвати контратаку.

90+2 хв. Небезпечно! ПСЖ міг забивати - Неймар пробив поруч з дальньою стійкою.

90 хв. +5 доданий час

83 хв. Сілва також покараний "гірчичником", який вирішив збити Левандовського на швидкості.

81 хв. Неймар отримує попередження за удар по ногах Левандовському.

80 хв. Бернат пошкодив коліно і йде з поля, Курзава замість нього. Слідом поле залишає Ді Марія, замість нього вийшов Чупо-Мотінг.

72 хв. ПСЖ мчить вперед зрівнювати рахунок.

71 хв. Тухель освіжає центр поля, випускаючи Дракслера замість Еррери.

70 хв. Тягне Нойер! Маркіньос з розбігу б'є з кількох метрів, але не зміг переграти воротаря.

68 хв. Коутіньйо і Перішич виходять на поле замість Гнабрі і Комана.

64 хв. "Баварія" біжить за другим голом, але відбивається ПСЖ.

59 хв. ГОООООЛ забиває єдиний француз в основі баварців, та ще й вихованець академії ПСЖ - Коман.

56 хв. Ще й Зюле отримує попередження - врізав по ногах Ді Марії.

52 хв. Ого, відразу два "гірчичника". Попередження отримує Гнабрі за грубий фол проти Неймара і Паредес за неспортивну поведінку.

50 хв. Поки без ударів в другому таймі.

45+1 хв. Поки що м'яч не йде у ворота! Відпочиваємо.

45 хв. Які гойдалки. Тепер Гнабрі пробив на силу - Навас тягне!

44 хв. Момент! Мбаппе в дотик низом пробиває, але прямо в руки Нойєру.

35 хв. "Баварії" вдається закріпитися на половині суперника. Парижани зараз зустрічають не дуже активно.

34 хв. Скільки вже моментів! Хто ж заб'є перший?

33 хв. Тіаго Сілва, який проводить останній матч за ПСЖ, отримав пошкодження, але капітан продовжує гру.

30 хв. Левандовскі міг забивати!!! Пробий бодай трохи в кут воріт, і рахунок було б відкрито.

28 хв. А ось і перша жовта. Дейвіс відверто порушував правила, щоб зупинити наступ суперників.

25 хв. Вимушена заміна у нас. Боатенг отримав пошкодження, його замінить Зюле, який сам більшу частину сезону лікується.

23 хв. 1:1 за гольовими моментами!

22 хв. Штанга! Левандовскі здорово пробивав з розвороту.

19 хв. За сукупністю моментів парижани вже напрацювали на забитий м'яч. "Баварія" щось не схожа сама на себе. ПСЖ відчув упевненість у собі і побіг. Дуже швидко все змінилося.

18 хв. Тепер Ді Марія пробиває, Нойер тягне!

17 хв. Момент у ПСЖ! Мбаппе вивів Неймара на один з Нойером, але воротар ногою відбив м'яч.

11 хв. Не сказати, що команди придивляються одне до одного. "Баварія" одразу почала грати у свій футбол, вмикаючи високий пресинг, а ПСЖ грає поки недостатньо сміливо.

5 хв. Парижани ж поки лише обороняються.

3 хв. На старті поєдинку більше контролюють м'яч футболісти німецької команди.

1 хв. Матч розпочався! Поїхали!

21:58 Слухаємо гімн!

21:55 Команди виходять на поле! Скоро розпочнеться найважливіший єврокубковий мачт сезону.

21:00 Арена вже чекає на футболістів.

20:58 Стартові склади:

ПСЖ: Навас, Сілва, Кімпембе, Маркіньос, Бернат, Керер, Паредес, Еррера, Ді Марія, Мбаппе, Неймар
Запасні: Ріко, Булка, Верратті, Кюрзава, Діалло, Дракслер, Баккер, Гейє, Дагба, Шупо-Мотінг, Мауро Ікарді, Сарабія

"Баварія": Нойєр, Боатенг, Девіс, Алаба, Кімміх, Алькантара, Горецька, Гнабрі, Коман, Мюллер, Левандовскі
Запасні: Ульрайх, Хофманн, Одріосола, Зюле, Павар, Хаві Мартінес, Коутіньо, Кюізанс, Перішич, Ернандес, Толіссо, Зіркзее