ua ru

Пшонка закликав лідерів опозиції відкликати своїх прихильників з вул. Грушевського

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка закликав лідерів української опозиції відкликати своїх прихильників з вул. Грушевського у Києві.

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка закликав лідерів української опозиції відкликати своїх прихильників з вул. Грушевського у Києві. Про це йде мова в його заяві, передає прес-служба Генеральної прокуратури України (ГПУ).

"Звертаюсь до лідерів опозиції - відкличте своїх прихильників з вулиці Грушевського, поясніть не припустимість вчинення масових заворушень! Закон і Конституція - це основа демократичної держави і не можна ані з законом, ані з державою розмовляти мовою ультиматумів, каміння та "коктейлів Молотова". А саме це ми сьогодні маємо", - заявив Пшонка.

Як зазначає генпрокурор, окремі політики і громадські організації безперестанку провокують населення і правоохоронців на силове протистояння.

"В державі грубо порушується закон. Особливо, це має місце в столиці. Те, що ми сьогодні бачимо, є прямим наслідком двомісячної риторики безвідповідальних політиканів та їх популістських обіцянок безкарності за вчинення злочинів. Необхідно негайно припинити масові заворушення, які супроводжуються насиллям, підпалами, погромами та в основі своїй несуть загрозу національній безпеці України. Це не просто хуліганство. Це злочин проти держави", - заявив Пшонка.

Нагадаємо, з 19 по 20 січня в центрі Києва відбувалися сутички мітингувальників із правоохоронцями.