Прямі іноземні інвестиції в США різко скоротилися, - статистика

Прямі іноземні інвестиції в США різко скоротилися, - статистика
Фото: інвестиції (Pixabey)

У першому кварталі 2017-го сума прямих іноземних інвестицій у США склала 83,6 млрд доларів

Обсяг прямих інвестицій іноземних підприємств в американську економіку різко скоротився. За інформацією спеціалізованого видання WirtschaftsWoche з посиланням на попередні дані статистичного відомства США, це особливо стосується німецьких інвесторів, передає DW.

Згідно з цією інформацією, в першому кварталі 2017 року сума прямих іноземних інвестицій у США склала 83,6 млрд доларів, що майже на 40% нижче, ніж аналогічний показник за перший квартал 2016 року.

Як повідомляє видання, німецькі підприємства відзначилися особливою стриманістю. Зокрема в четвертому кварталі 2016 року вони вклали близько 1,41 млрд доларів у створення і розширення виробничих потужностей у США, що на 4 млрд менше, ніж у третьому кварталі того ж року. За період із січня до кінця березня 2017 року ця сума знизилася до 992 млн доларів.

Зазначено, що якщо попередні розрахунки статистичного відомства підтвердяться, то це буде означати, що обсяг прямих інвестицій із Німеччини в США скоротився до показника першого кварталу 2013 року. Нова адміністрація США викликає непевність серед німецьких підприємців, пояснила керівник відділу зовнішньої економічної політики Федерального об'єднання німецької промисловості (BDI) Штормі-Анніка Мільднер.

Нагадаємо, раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель застерегла світових лідерів від політики "ізоляціонізму та протекціонізму".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся